Hidrafasiyal Nedir?

Bir hidrafasiyal, kimyasal peeling ve beygir gücü tedavilerinin unsurlarını birleştiren popüler bir prosedürdür. Hastaların genellikle hafif bir masajla karşılaştırdığı rahatlatıcı bir tedavidir. Üç haftalık ölü deri hücrelerini temizler. Neredeyse hiç kesinti veya yan etki olmaksızın tamamen güvenlidir. Ayrıca cildinizin uzun vadeli sağlığını iyileştirmede çok etkilidir.

HydraFacials Nasıl Bir İşlemdir

HydraFacials, geleneksel kimyasal peelinglerle aynı sonuçları veren cerrahi olmayan bir işlemdir. Nemlendirici solüsyon gözeneklerinize enjekte edilir, bu da ölü cildi kaldırmaya ve cildinizin parlaklığını geri kazanmaya yardımcı olur. Tedavi, ölü cilt hücrelerini ve kirleri yüzünüzün yüzeyinden çıkarmayı ve aynı zamanda cildinizi besleyici serumlarla beslemeyi içerir. İşlem hem güvenli hem de invaziv değildir ve teknisyen yüzünüzün rahat olmasını sağlamak için her adım arasında ipuçlarını değiştirecektir.

Hidrafasiyal tedavi, makyaj yapmaktan bıkmış ve daha genç bir görünüm isteyen kadınlar için mükemmel bir seçenektir. HydraFacial, cildinize daha taze ve daha genç bir parlaklık kazandırarak yatırım yapmanın harika bir yoludur. Gelişmiş Dermatoloji Merkezi, müşterilerin güzel ve sağlıklı bir cilt elde etmelerine yardımcı olmak için bu hizmeti ve diğer birçok kozmetik prosedürü sunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz okumaya devam edin.

Hidrafasiyal Cidinize Ne Sağlar

Hidrafasiyal tedaviler çoğu cilt tipi için güvenli olabilir. Rosacea veya güneş yanığı olanlar bunlardan kaçınmalıdır. Gebe kadınlar genellikle bu tedavi için aday değildir, çünkü gebelik komplikasyonlarına yol açabilir. Hamileyseniz veya akne geçmişiniz varsa, işlemi yapmadan önce bir dermatoloğa danışın. Prosedür güvenlidir ve cildinizin pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar.

HydraFacials bir dermatologun ofisinde veya bir spada mevcuttur. Prosedür invaziv değildir ve cildinizin görünümünü iyileştirmenin harika bir yoludur. Cildinizin sağlığına yatırım yapmak ve parlak, genç bir görünüm elde etmek için mükemmel bir yoldur. İster daha sağlıklı görünen bir yüz arıyorsanız, Advanced Dermatology Center size en iyi şekilde görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacaktır.

Bir HydraFacial, gözeneklerinizin derinliklerindeki kir ve kalıntıları temizlemek için patentli bir girdap ucu kullanır ve cildinizin dermis ve epidermal katmanlarını eksfoliye eder. Bu işlem tamamen güvenlidir ve tedaviden sonra kesinti gerektirmez. Ve bu bir doktorun ofisinde veya size en yakın bir spada yapılabilir. Bir hidrafasiyal için endişeleniyorsanız, bunu evde yapabilirsiniz.

HydraFacial gelişmiş bir cilt yenileme tedavisidir ve ülke genelinde lisanslı tıbbi tesislerde mevcuttur. Temizlik gerektirir, peeling, çıkarma ve serumlar ile cildin nemlendirici. Cildi temizlemek ve pul pul dökmek için kullanılan kalem benzeri bir cihazdır. Daha sonra yüze hidrafasiyal serumlar uygulanır. Bu serumlar yaşlanma karşıtı ve antioksidan özelliklere sahiptir.

Bir hidrafasiyalin sonuçları acil ve invaziv değildir. Çok hassas bir cildiniz varsa, bir hidrafasiyalden kurtulmanıza gerek yoktur. Çoğu hasta yaklaşık otuz dakika sürdüğünü bildirmektedir. HydraFacial herhangi bir aksama süresine neden olmaz ve yerel güzellik spanızda yapılabilir. Tedavi sonrasında da herhangi bir makyajın uygulanmasını gerektirmez.

HydraFacials etkili ve güvenlidir ve sonuçlar dört ila yedi gün arasında sürebilir. Bir dermatologun ofisinde veya bir spada yapılabilirler. Sadece dört haftada bir tedavi edilmeniz gerekecek. Tedaviden hemen sonra makyaj yapabilirsiniz ve etkileri kalıcıdır. Bununla birlikte, sizin için en iyi hidrafasiyali belirlemek için bir kozmetikçiyle kapsamlı bir istişarede bulunmalısınız.

HydraFacial, kuru, hassas cilt veya düzensiz cilt dokusundan muzdarip olanlar için mükemmel bir seçimdir. Cildinize zarar vermez, ancak daha pürüzsüz ve daha nemli hissetmesini sağlar. Yüzünüzü temiz ve berrak bırakacaktır. Bir hidrafasiyal sadece bir tedavi gerektirecektir, ancak yaklaşık bir ay içinde gözle görülür sonuçlar görmeyi bekleyebilirsiniz. Bu prosedürler hızlı, ağrısızdır ve cildinizin genel sağlığını iyileştirebilir.

Başa dön tuşu